سامانه انتقال دستیاران تخصصی پزشکی راه اندازی شد

سامانه انتقال دستیاران تخصصی پزشکی در وزارت بهداشت راه اندازی شد و از این پس بررسی و اعلام نتیجه به درخواست های متقاضیان تنها از طریق سامانه انجام می گیرد.


به گزارش خبرنگار مهر، انتقال دستیاران تخصصی بالینی پزشکی دارای سامانه شد و از این پس بررسی و اعلام نتیجه به درخواست های متقاضیان صرفاً از طریق این سامانه انجام می گیرد و دیگر نیازی به مکاتبه در خصوص اعلام نتایج از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه مبداء و دانشگاه مقصد نیست.

در صورتی که دانشگاه مبداء، موافقت خود را منوط به معرفی جایگزین اعلام کرده باشد پس از تایید دبیرخانه شورای تخصصی پزشکی در سامانه و پس از اعلام اسامی دستیاران تکمیل ظرفیت از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی، دستیار جایگزین به دانشگاه مبداء معرفی می شود. مراحل اجرایی نقل و انتقال این گروه از دستیاران منوط به معرفی جایگزین خواهد بود.

ثبت و پیگیری درخواست انتقال توسط دستیاران تخصصی بالینی در نشانی http://specialisttransmition.behdasht.gov.ir انجام می گیرد.

در حال حاضر مهلت ثبت درخواست انتقالی جدید و رفع نقص برای دستیاران تخصصی بالینی به پایان رسیده است و متقاضیان جهت پیگیری وضعیت درخواست انتقالی خود می توانند با استفاده از شماره دستیاری و کد ملی خود اقدام کنند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ایدوکو